Na imprezy - FOTAzBudki by ArtGift - Daj ponieść się fantazji!

UWAGA!
Ta zabawa wciąga
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i genialną zabawę
Przenieś się w bajkowy świat
i baw razem z nami!
Przejdź do treści

Menu główne:

Na imprezy

Fotobudka to rewelacyjny pomysł na rozruszanie każdej imprezy! Począwszy od konferencji i imprez integracyjnych dla pracowników, poprzez eventy firmowe, imprezy plenerowe, przyjęcia w eleganckich klubach, czy wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, bale i imprezy sylwestrowe i karnawałowe.
Nasz sprzęt to wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy. Wszystko uwiecznione na zdjęciach, które możesz zobaczyć już po kilku sekundach. Odpowiednio spersonalizowane na zawsze przypominać będą o świetnej zabawie.


Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji nielimitowaną liczbę zdjęć, kosze pełne zabawnych gadżetów takich, jak peruki, maski, okulary, wąsy czy kapelusze oraz stałą opiekę animatora, który zadba o sprawny przebieg wydarzenia.

Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

Fotobudki polecamy na każdego rodzaju imprezę: konferencje, imprezy integracyjne dla pracowników, imprezy plenerowe, uroczyste gale i wiele, wiele innych.
Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji niczym nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę profesjonalnego animatora, który zadba o wysoki poziom zabawy i jej niezakłócony przebieg.
Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.
+48 509 704 581
+48 517 701 326
Studio ArtGift
ul. Polna 27 l. 9
27-400 Ostrowiec Św.
www.artgift.com.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego