Na wesela - FOTAzBudki by ArtGift - Daj ponieść się fantazji!

UWAGA!
Ta zabawa wciąga
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i genialną zabawę
Przenieś się w bajkowy świat
i baw razem z nami!
Przejdź do treści

Menu główne:

Na wesela

Zastanawiasz się, jaką atrakcję wybrać na swoje wesele? Myślałeś, w jaki posób możesz zaoferować gościom wiele radości i niezapomnianych chwil? Chcesz, żeby Twoje wesele było wyjątkowe i na długo zapadło w pamięć?

Rozwiązanie jest banalnie proste! Zamów fotobudkę, która w ciekawy sposób uatrakcyjni Twoje przyjęcie. Goście otrzymują do dyspozycji nielimitowaną liczbę zdjęć, kosze pełne zabawnych gadżetów, a wśród nich między innymi: peruki, maski, okulary, wąsy czy kapelusze oraz stałą opiekę animatora, który zadba o sprawny przebieg wydarzenia.
Fotobudka wprowadzi ogromną dawkę humoru i radości. Zdjęcia z fotobudki drukują się natychmiast, co jest kluczowym elementem zabawy. Goście od razu otrzymują rewelacyjną pamiątkę z wesela.

Do wyboru szeroka gama rodzajów wydruku zdjęć, między innymi podwójnhy wydruk, dzięki czemu jeden egzemplarz zatrzymują goście, a drugi trafia do Księgi Gości - Fantastyczna pamiątka dla Pary Młodej. Goście mogą wkleić wydrukowany pasek ze zdjęciami i dokonać pamiątkowego wpisu.

Po imprezie Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia na pendrive, a kilka dni po weselu na stronie pojawi się internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem.
Fotobudka idealnie sprawdzi się na przyjęciu weselnym! Zadzwoń do nas i sprawdź dostępność terminów!

+48 509 704 581
+48 517 701 326
Studio ArtGift
ul. Polna 27 l. 9
27-400 Ostrowiec Św.
www.artgift.com.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego